خرید آینه مانیتور دار ماشین

هنگام خرید این نوع از تجهیزات خودرو، معمولاً دوربین دنده عقب با مانیتور ارائه می‌شود. زیرا این دو محصول مکمل یکدیگر بوده و بدون دیگری هیچ کارایی ندارند. برای خرید این وسیله نیز مانند خرید دزدگیر ماشین نکاتی وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کنید. همانطور که گفته شد اگر به هر دلیلی امکان استفاده از نمایشگر را ندارید می‌توانید به جای آن، از آینه مانیتوردار استفاده کنید. زیرا این محصول به هیچ فضایی روی داشبورد نیازی ندارد و بر روی تمامی خودروها قابل استفاده است

شما عزیزان می توانید برای خرید انواع آینه دوربین دار ماشین مطابق با استاندارد های جهانی و با کیفیت بالا به راحتی در فروشگاه استارکو مارکت بهترین ها را خریداری بفرمایید . 

تماس با ما

شما عزیزان می توانید برای خرید انواع محصولات لوازم جانبی خودور مناسب با استاندارد های جهانی به فروشگاه استارکومارکت سر بزنید و یا با مشاوره از متخصصان ما در این حوزه بهترین انتخاب رو داشته باشید

محصولات استاندارد

قیمت مناسب

نصب کالا درب محل

فروش محصولات باضمانت

تماس با استارکو مارکت

خرید بهترین مارک مانیتور آینه ای

گاهی اوقات صاحبان خودرو قصد خرید دوربین دنده عقب را دارند اما خودروی آن‌ها قابلیت جاسازی صفحه نمایش بر روی داشبورد را ندارد. یا اینکه از پس هزینه‌ی بالای تعبیه‌ی صفحه نمایش بر نمی‌آیند. برای این افراد مناسب‌ترین گزینه آینه مانیتوردار می‌باشد. این وسیله شامل یک مانیتور مخفی است که در پشت آینه‌ای مشابه آینه وسط ساده‌ی خودرو جاسازی شده است. در حالتی که خودرو به سمت جلو در حرکت است این وسیله مانند یک آینه‌ی عادی عمل می‌کند. ولی هنگامی که ماشین در حالت دنده عقب قرار می‌گیرد، تصویری که دوربین از نواحی پشت خودرو ارسال می‌کند، بر روی آینه‌ی مذکور قابل مشاهده است. یعنی در واقع آینه‌ی وسط خودرو به یک مانیتور تبدیل می‌شود. با این وسیله‌ی کاربردی، هر خودرویی می‌تواند به دوربین دنده عقب مجهز شود. خبر خوب این است که هزینه‌ی آن نسبت به صفحه نمایش‌هایی که روی داشبورد تعبیه می‌شوند، بسیار پایین‌تر است در همین راستا برای خرید یک آیینه دوربین دار اصل و با کیفیت که قیمت مناسبی هم داشته باشد باید به دنبال مراکز فروش لوازم جانبی خودرو گشت که فروشگاه استارکو مارکت با سابقه چند دهه فعالیت در زمینه فروش انواع لوازم جانبی خودرو این امکان را برای شما فراهم آورده تا با خیال راحت بهترین انتخاب را داشته باشید 

فروشگاه استارکومارکت مرکز فروش انواع دزدگیرزنونهدلایت آیینه دربین داردوربین سنسور در سراسر ایران می باشد

مزایا و معایب آینه مانیتور دار ماشین

مزایا آینه مانیتور دار ماشین :

متمرکز بودن دوربین

مونیتور و آینه همزمان در یک بسته

شاید مهمترین جذابیت ظاهری این نوع دوربین‌ها باشد.

بسیاری از خریداران نصب ساده را حسن این نوع دوربین می‌دانند.

با این تصور که نصب این نوع دوربین ساده بوده و نیازی به کابل کشی و مسائل فنی ندارد ، نصب راحت آن را از محاسنش می‌دانند.

معایب آینه مانیتور دار ماشین

تعداد امکانات و آپشن‌های غیر مرتبط :

– تمرکز دستگاه‌های متعدد در یک جا و در ابعادی کوچک، خواه ناخواه طراح و سازنده را به سمتی هدایت می‌کند که از حرفه‌ای شدن کالا دور خواهد شد.این قاعده کلی منحصر به این نوع دوربین نیست و عموما کالاهائی که آپشن‌ها و تجهیزات متعددی را در خود جمع کرده‌اند ، اگرچه بازار پسندی خوبی دارند اما کارائی آنها هیچ وقت در حد جذابیت ظاهری آنها نیست.

کاربری مشکل :

– کاربری بسیار مشکل ، یکی از مشکلات اساسی این مدل آینه دوربین دار خودرو است. قرار است شما تنظیمات و کاربری‌های متعددی را با کلیدهای بسیار کوچک و یا لمسی بر روی آینه انجام دهید. آینه‌ای که بالای صورت قرار گرفته و شما مسلط بر آن نیستید.

ابعاد بزرگ :

 – از آنجائی که این دوربین در داخل آینه اتومبیل قرار گرفته ، خواه نا خواه طول و عرض آینه را به شکلی بزرگ می‌کند و بنابراین بسیاری از رانندگان حاضر به نصب چنین آینه‌ای نیستند.

مونیتور بدون استفاده :

 – قسمتی از آینه معمولا به عنوان مونیتور در نظر گرفته شده است که عملا در بسیاری از مواقع بدون استفاده بوده و تنها بخشی از نمای جلوی راننده را اشغال کرده است.

به هم خوردن تنظیم دوربین :

 – در این نوع دوربین تنظیم آینه و دوربین به یکدیگر متصل است . و با هر تکان آینه ، تنظیم دوربین هم تغییر می‌کند.از آنجائی که تنظیم آیئه جهت دید مناسب پشت ، اولویت بالائی دارد.

تماس با ما

شما عزیزان می توانید برای خرید انواع محصولات لوازم جانبی خودور مناسب با استاندارد های جهانی به فروشگاه استارکومارکت سر بزنید و یا با مشاوره از متخصصان ما در این حوزه بهترین انتخاب رو داشته باشید

محصولات استاندارد

قیمت مناسب

نصب کالا درب محل

فروش محصولات باضمانت

تماس با استارکو مارکت

قیمت آینه مانیتور دار با دوربین عقب

لوازم جانبی خودرو از آن دسته از وسالی می باشد که برای خرید باید دقت زیاد داشت زیرا نداشتن دقت و اطلاعات کافی برای خرید یک لوازم جانبی خودرو مانند زنون و یا هدلایت ماشین و … ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد به همین دلیل برای خرید یک آیینه دوربین دار اسنادارد و با کیفیت لازم  می باشد که از مرکز اصلی لوازم جانبی خودرو در شهر خود خریداری کنید که فروشگاه استارکو مارکت این افتخار رادارد با سابقه زیاد در این حوزه بهترین آیینه های دوربین دار با قیمت های مناسب برای شما عزیزان عرضه می کند .

هر جای جهان که باشی فرقی نمیکنه مهم اینه که با اصالت باشی و انتخابت اصیل باشه برای خرید انواع لوازم جانبی خودرو استاندارد مثل زنون و هدلایت خودرو و سنسور دنده عقب ماشین مهم نیست کجایی فقط ایمیل خودت رو اینجا ثبت کن تا سریعترین زمان ممکن با مشاوران ما در تماس باشی و بهترین خرید خودت رو تجربه کنی !

نحوه نصب اینه مانیتور دار

برای نصب دوربین دنده عقب پایه‌دار با آینه مانیتور دار بر اساس نوع خودرو می‌توان این دوربین را در بالای پلاک عقب خودرو نصب نمود. 

1 : ابتدا قسمت وسط محل نصب پلاک خودرو را پیدا کرده و آن را علامت گذاری کنید.

2 : هر دو عدد سیم‌های دوربین دنده عقب را از محل عبور سیم‌های چراغ پلاک عقب و یا پس از سوراخ کردن درب صندوق عقب و یا سپر خودرو با مته ۸ میلیمتری به داخل صندوق عقب هدایت خواهد شد .

3 : سپس اقدام به نصب دوربین با پیچ‌های خودکاری که در داخل بسته‌بندی دوربین وجود دارد نمایید. برای آموزش ادامه نصب آینه دوربین دار ماشین به ویدیویی که برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است توجه بفرمایید .

پخش ویدیو

فروشگاه استارکومارکت مرکز فروش انواع دزدگیرزنونهدلایت آیینه دربین داردوربین سنسور در سراسر ایران می باشد

سوالات متداول

همانطور که می‌دانید بهتر است، دوربین دنده عقب فقط در زمان قرارگیری خودرو در دنده عقب فعالیت کند.

  1. به همین منظور برای راه‌اندازی دوربین سیم مثبت و منفی چراغ‌های دنده عقب را شناسایی کنید.
  2. سپس این سیم‌ها را به سیم برق ورودی دوربین و با رعایت مثبت/منفی ارتباط دهید.
  3. سوکت طرف دیگر سیم برق ورودی را به سوکت مخصوص به خود در روی دوربین متصل کنید.
  4. پس از متصل نمودن دوربین به این سیم‌ها، در زمان روشن شدن چراغ‌های دنده عقب، جریان برق به دوربین نیز ارسال و دوربین دنده عقب فعال می‌گردد

مانیتور 4.3 اینچی در آینه چیتا به صورت مخفی در وسط آینه قرار گرفته است. لنز آینه را می‌توانید علاوه بر سپر زیر پلاک نصب کنید. دوربینی که همراه با این محصول دریافت می‌کنید قابلیت دید در شب دارد و زمانی که دنده عقب فعال می‌شود آینه اصلی خودرو روی حالت دوربین فعال می‌شود.

ضمنا روی مانیتور این محصول برای تشخیص بهتر و فاصله سنجی خط کشی پیش بینی شده ا

دوربین‌های خودرو :

  • یک

  • دو

  • و یا چند دوربینی هستند.

دوربین خودرو با یک دوربین (دوربین بیرونی) :

  • تنها یک دوربین دارد و سمت بیرون خودرو ( دید راننده) را ضبط می‌کند.

دوربین خودرو با دو دوربین (دوربین بیرونی و داخلی) :

  • دارای دو دوربین است :

دوربین اول سمت بیرون خودرو و دوربین دوم سمت داخل و اطراف خودرو را ضبط می‌کند.

معمولا جای دوربین‌ها ثابت است.

اما در بضی مدلها محل نصب دوربین دوم اختیاری است.

دوربین خودرو با جند دوربین :

پرفروش‌ترین پکیج آیینه مانیتوردار و دوربین دنده عقب در بازار، از برند بوستر است. مناسب برای تمامی خودروها است. قابلیت نصب بر روی سپر و یا زیر و یا روی پلاک را دارد. دوربین دید در شب واقعی با درجه‌بندی پارک دارد. دارای خط‌ کشی است. رزولوشن آن ۴۸۰ در ۲۷۲ است. 

پکیج آیینه مانیتوردار و دوربین دنده عقب پرفروش بعدی در بازار از برند روداستار است. سایز مانیتور آن ۴.۳ اینچ است. دارای دوربین با دید ۱۷۰ درجه است. مناسب برای تمامی خودروها است. دوربین آن در برابر بارش‌ها بسیار مقاوم است. تصویر رنگی با کیفیت خوبی ارائه می‌دهد.

گران‌ترین پکیج دوربین دنده عقب و آیینه مانیتوردار در بازار، از برند خاصی نیست. به شخصه شیفته این کالا شده‌ام. کل آیینه به مانیتور تبدیل می‌شود. دارای صفحه نمایش دوازده اینچی لمسی است. تصویر با کیفیت فول اچ دی نشان می‌دهد. دارای میکروفن برای ضبط صدا است. از کارت حافظه تا ۳۲ گیگ پشتیبانی می‌کند. سنسور حساس به حرکت دارد. دارای دوربین دید در شب و نمایش واضح تصاویر در شب است. قیمت این دو کالا با هم دو میلیون و سیصد هزار تومان است!

سوالات متداول آموزش نصب هدلایت ماشین